طراحی سایت
X
تاریخ انتشار: شنبه 02 تیر 1397
اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان آبدانان

  اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان آبدانان

امتیاز: Article Rating

مطابق برنامه زمانبندی در تاریخ 1397/4/2 راس ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبدانان، با ذکر صلوات حاضرین ، برنامه های مجمع سلامت شهرستان آغاز گردید.

ابتدا خیر مقدم و تشریح وضعیت سلامت شهرستان توسط آقای دکتر علیزاده سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بیان گردید. سپس فرماندار محترم شهرستان در خصوص اهمیت و نقش ادارات در سلامت شهرستان و همکاری بین بخشی توضیحات کاملی را بیان نمودند. در ادامه جایگاه سلامت در اسلام توسط حجه الاسلام هاشمی نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه تشریح گردید.

پس از آن جناب آقای دکتر صادقی فر سرپرست محترم مرکز مشارکتهای اجتماعی دانشگاه  توضیحات کاملی را در ارتباط با نقش و تاثیر سازمانهای مردم نهاد و سایر ادارات در  ارتباط با سلامت شهرستان بیان فرمودند.

در ادامه مسئولین ادارات و روسای سازمانهای مردم نهاد نظرات و پیشنهادات خود و نقش سمن ها  و حیطه وظایف آنان را در سلامت جامعه بیان داشته و در نهایت راس ساعت 13 جلسه با ذکر صلوات حاضرین به پایان رسید.

موارد زیر بعنوان مصوبات لازم الاجرا قرائت گردید:

-        راه اندازی "کانون سلامت محله " حداقل در یک منطقه شهری شهرستان طی سال 1397

-        معرفی افراد موثر و تاثیر گذار سمن ها ، NGOها و خیرین حوزه سلامت به حوزه مشارکتهای اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان

-        جلب مشارکت، نظر و پیشنهادات ادارات شهرستان، در اولویت بندی مشکلات و نیاز به مداخلات سلامت براساس کاربرگ های توزیع شده در میان آنها و ارائه نظرات آنها در کارگروه سلامت و امنیت غذایی (ساغ) به ریاست فرماندار شهرستان که بصورت فصلی برگزار می گردد.

-        اجرای برنامه های آموزشی متنوع برای توانمندسازی سازمانهای مردم نهادکه در حوزه سلامت فعال هستند.

-        راه اندازی  "مجمع خیرین سلامت شهرستان"  با حضور حداکثری افراد خیر و صاحب اندیشه در اسرع وقت.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان آبدانان
  • اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان آبدانان
  • اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان آبدانان
  • اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان آبدانان
  • اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان آبدانان
ثبت امتیاز